Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||
dzisiaj: 370, wczoraj: 518
ogółem: 6 939 174
statystyki szczegółowe
Już wiadomo kiedy rozpoczyna się Liga Okręgowa, początek sezonu przewidziany jest na 12-13 sierpnia. Pierwszy mecz Watra rozegra u siebie z zespołem Kolektywu Oleśnica.
więcej w rozwinięciu
kolejka 2 - 19-20 sierpnia |
Kolektyw Oleśnica | - | Zryw Sobolew | |
Wektra Zbuczyn | - | Czarni Węgrów | |
Tajfun Jartypory | - | Płomień Dębe Wielkie | |
Hutnik Huta Czechy | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Orzeł Unin | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Podlasie Sokołów Podlaski | |
Sęp Żelechów | - | Victoria Kałuszyn | |
Watra Mrozy | - | Fenix Siennica |
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia |
Fenix Siennica | - | Kolektyw Oleśnica | |
Victoria Kałuszyn | - | Watra Mrozy | |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Sęp Żelechów | |
Orzeł Unin | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Wilga Miastków Kościelny | |
Płomień Dębe Wielkie | - | Hutnik Huta Czechy | |
Czarni Węgrów | - | Tajfun Jartypory | |
Zryw Sobolew | - | Wektra Zbuczyn |
Kolejka 4 - 30 sierpnia |
Kolektyw Oleśnica | - | Wektra Zbuczyn | |
Tajfun Jartypory | - | Zryw Sobolew | |
Hutnik Huta Czechy | - | Czarni Węgrów | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Płomień Dębe Wielkie | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |
Sęp Żelechów | - | Orzeł Unin | |
Watra Mrozy | - | Podlasie Sokołów Podlaski | |
Fenix Siennica | - | Victoria Kałuszyn |
Kolejka 5 - 2-3 września |
Victoria Kałuszyn | - | Kolektyw Oleśnica | |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Fenix Siennica | |
Orzeł Unin | - | Watra Mrozy | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Sęp Żelechów | |
Płomień Dębe Wielkie | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
Czarni Węgrów | - | Wilga Miastków Kościelny | |
Zryw Sobolew | - | Hutnik Huta Czechy | |
Wektra Zbuczyn | - | Tajfun Jartypory |
Kolejka 6 - 9-10 września |
Kolektyw Oleśnica | - | Tajfun Jartypory | |
Hutnik Huta Czechy | - | Wektra Zbuczyn | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Zryw Sobolew | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Czarni Węgrów | |
Sęp Żelechów | - | Płomień Dębe Wielkie | |
Watra Mrozy | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |
Fenix Siennica | - | Orzeł Unin | |
Victoria Kałuszyn | - | Podlasie Sokołów Podlaski |
Kolejka 7 - 16-17 września |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Kolektyw Oleśnica | |
Orzeł Unin | - | Victoria Kałuszyn | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Fenix Siennica | |
Płomień Dębe Wielkie | - | Watra Mrozy | |
Czarni Węgrów | - | Sęp Żelechów | |
Zryw Sobolew | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
Wektra Zbuczyn | - | Wilga Miastków Kościelny | |
Tajfun Jartypory | - | Hutnik Huta Czechy |
Kolejka 8 - 23-24 września |
Kolektyw Oleśnica | - | Hutnik Huta Czechy | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Tajfun Jartypory | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Wektra Zbuczyn | |
Sęp Żelechów | - | Zryw Sobolew | |
Watra Mrozy | - | Czarni Węgrów | |
Fenix Siennica | - | Płomień Dębe Wielkie | |
Victoria Kałuszyn | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Orzeł Unin |
Kolejka 9 - 30 września-1 października |
Orzeł Unin | - | Kolektyw Oleśnica | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Podlasie Sokołów Podlaski | |
Płomień Dębe Wielkie | - | Victoria Kałuszyn | |
Czarni Węgrów | - | Fenix Siennica | |
Zryw Sobolew | - | Watra Mrozy | |
Wektra Zbuczyn | - | Sęp Żelechów | |
Tajfun Jartypory | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
Hutnik Huta Czechy | - | Wilga Miastków Kościelny |
Kolejka 10 - 7-8 października |
Kolektyw Oleśnica | - | Wilga Miastków Kościelny | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Hutnik Huta Czechy | |
Sęp Żelechów | - | Tajfun Jartypory | |
Watra Mrozy | - | Wektra Zbuczyn | |
Fenix Siennica | - | Zryw Sobolew | |
Victoria Kałuszyn | - | Czarni Węgrów | |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Płomień Dębe Wielkie | |
Orzeł Unin | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka |
Kolejka 11 - 14-15 października |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Kolektyw Oleśnica | |
Płomień Dębe Wielkie | - | Orzeł Unin | |
Czarni Węgrów | - | Podlasie Sokołów Podlaski | |
Zryw Sobolew | - | Victoria Kałuszyn | |
Wektra Zbuczyn | - | Fenix Siennica | |
Tajfun Jartypory | - | Watra Mrozy | |
Hutnik Huta Czechy | - | Sęp Żelechów | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 12 - 21-22 października |
Kolektyw Oleśnica | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
Sęp Żelechów | - | Wilga Miastków Kościelny | |
Watra Mrozy | - | Hutnik Huta Czechy | |
Fenix Siennica | - | Tajfun Jartypory | |
Victoria Kałuszyn | - | Wektra Zbuczyn | |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Zryw Sobolew | |
Orzeł Unin | - | Czarni Węgrów | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Płomień Dębe Wielkie |
Kolejka 13 - 28-29 października |
Płomień Dębe Wielkie | - | Kolektyw Oleśnica | |
Czarni Węgrów | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |
Zryw Sobolew | - | Orzeł Unin | |
Wektra Zbuczyn | - | Podlasie Sokołów Podlaski | |
Tajfun Jartypory | - | Victoria Kałuszyn | |
Hutnik Huta Czechy | - | Fenix Siennica | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Watra Mrozy | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Sęp Żelechów |
Kolejka 14 - 4-5 listopada |
Kolektyw Oleśnica | - | Sęp Żelechów | |
Watra Mrozy | - | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
Fenix Siennica | - | Wilga Miastków Kościelny | |
Victoria Kałuszyn | - | Hutnik Huta Czechy | |
Podlasie Sokołów Podlaski | - | Tajfun Jartypory | |
Orzeł Unin | - | Wektra Zbuczyn | |
Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | Zryw Sobolew | |
Płomień Dębe Wielkie | - | Czarni Węgrów |
Kolejka 15 - 11-12 listopada |
Czarni Węgrów | - | Kolektyw Oleśnica | |
Zryw Sobolew | - | Płomień Dębe Wielkie | |
Wektra Zbuczyn | - | Jabłonianka Jabłonna Lacka | |
Tajfun Jartypory | - | Orzeł Unin | |
Hutnik Huta Czechy | - | Podlasie Sokołów Podlaski | |
Wilga Miastków Kościelny | - | Victoria Kałuszyn | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | - | Fenix Siennica | |
Sęp Żelechów | - | Watra Mrozy |
|
Brak aktywnych ankiet. |
Inne rozgrywki » V liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 18 | ||||||||||||||||||||||||
|
Talent Warszawa | 5:1 | KS Watra Mrozy |
2024-03-23, 19:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |